Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Hakan Şükür'den Alevi asker provokasyonu!

paralel
0 Yorum

SiyasetKategorilerSiyaset

Hakan Şükür'den "Alevi asker" provokasyonu!Şehit haberleri ile yüreklerin dağlandığı bir ortamda dolaşıma sokulan bir şehit cenazesi fotoğrafıyla büyük bir provokasyona imza atıldı.15 Ağustos 2015 Cumartesi 20:35

2012 yılında Foça'da teröristlerin döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan askerin Cemevi'nde yapılan töreninin fotoğrafı, paralel Millet gazetesinin yazarı Murat Aksoy ve Hakan Şükür tarafından yeniymiş gibi paylaşıldı. Aksoy, "Cenazeye ne asker katıldı ne de siyasetçi. Çünkü asker aleviydi" diye yazdı. Oysa cenazesi töreninde devlet erkanı katılmıştı.

HAKAN ŞÜKÜR DE PAYLAŞTI!

Murat Aksoy'un sosyal medyadan, “Bir cenaze ne asker var ne siyasetçi sahipsizliğin huzuru ayırımcılığın acısı var çünkü asker Aleviydi“mesajıyla yayınladığı Hakan Şükür'ün de paylaştığı fotoğraf, 2012 yılında İzmir Foça'da teröristlerce düzenlenen mayınlı saldırıda şehit olan Bahariye Er Özkan Ateşli cenazesiydi. Şehit er Ateşli için o tarihte hem Haramidere Cemevin'nde hem de Ataköy 5. Kısım Caminde cenaze namazı kılındı.

İşte Aksoy'un o skandal twiti:Murat Aksoy'un provokasyon twitine Hakan Şükür de paylaşım yaparak destek oldu.

HEM SİYASİLER HEM ASKERLER VARDI

Ataköy 5. Kısım Camindeki cenaze törenine Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çelenk göndermişti. Cenaze namazına AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdür Hüseyin Çapkın, Kuzey Deniz Saha Komutanı da katılmıştı.  

Haberin devamını okumak için tıklayın Forumda Tartışmaya AçYorumlar

|