Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Yargıda Birlik Derneği Genel Kurulu ve Konaklama

Genel Haberler
2 Yorum

Dört binbeşyüze yaklaşan üye sayısıyla yargı  camiasını güçlendiren derneğimiz yargının, milletin ve devletin geleceği için çok büyük bir umut olmuştur. Yeniden ve daima hukukun üstünlüğünü amaçlayan, sözde değil gerçek anlamda özde yargı bağımsızlığını arzulayan derneğimizin geleceğe dair umutları yeniden yeşertmesi yargı camiasının azimli, kararlı, çalışkan ve milleti gibi olan mensuplarını fazlasıyla  mutlu etmektedir.

Bu mutluluğun bir yansıması olarak; 12 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yargıda Birlik Derneğimizin Genel Kurul toplantısına meslektaşlarımız tarafından çok yoğun bir katılımın olacağı öngörülmektedir. 

Genel Kurul toplantısına Ankara dışından iştirak edecek meslektaşlarımız için belirlenen tarih de yaşanması muhtemel konaklama sorunları için derneğimizin girişimde bulunarak sorunu çözme noktasında güçlü bir irade koyacağını biliyoruz. 

Bununla birlikte hali hazırda genel kurul toplantısına katılmak üzere Ankaraya gitme kararlılığında olup konaklama sorunu yaşayan meslektaşlarımızın durumlarını derneğimizle paylaşmaları yada bu başlık altından yorumla dile getirmeleri gereğinin yapılması noktasında yeterli olacaktır.

Güzel bir gün geçirmeniz temennisiyle...


AG HABERForumda Tartışmaya AçYorumlar

Yunus Emre Altun

Derneğimize yakışır bir genel kurul yapacağız inşallah. 

 
serkan miraç göbekli

 

|