Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Paralel çete Türkiye'nin gizli bilgilerini PKK'ya veriyor

Genel Haberler
0 Yorum

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da yaptığı konuşmada paralel devlet yapılanması hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, paralel devlet çetesinin, masum vatandaşların duygularını sömürerek topladıkları paraları yurt dışında Türkiye aleyhinde karar aldırmak için kullandıklarını belirterek, "Bunlar nasıl dindar, nasıl Müslüman. Türkiye'nin gizli bilgilerini PKK'ya veriyorlar" dedi.

Antalya'nın Finike ilçesinde bu yıl birincisi düzenlenen Uluslararası Finike Portakal Festivali'nde konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, paralel devlet yapılanmasına yüklendi. Poliste yargıda devletin her kurumundaki paralel devlet çetesini de sonuna kadar temizleyeceklerini söyleyen Çavuşoğlu, "Paralel çetenin en iyi dostu kim, PKK DHKP-C, PYD bunlar yurt dışında her yerde birlikteler burada masum vatandaşlardan topladıkları paraları Türkiye'nin aleyhine karar aldırmak için kullanıyorlar. Buradan masum vatandaşların inançlarını sömürerek aldıkları paralar artık PKKya gidiyor. Türkiye'nin gizli bilgilerini bile PKKya veriyorlar, bunlar nasıl dindar,işte bunları da diğer terör örgütleri gibi Türkiye'den temizleyeceğiz sonuna kadar gideceğiz" diye konuştu.
Haberin devamını okumak için tıklayın Forumda Tartışmaya AçYorumlar

|