Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı'nın (adaletgundemi.net) 8000.üyesi Bartın Hakimi Serap Canan Kartlı oldu.

Genel Haberler
1 Yorum


Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı'nın 8000.üyesi Bartın Hakimi Serap Canan Kartlı oldu.

Adalet Mülkün temelidir düsturunu yol gösterici kabul eden, yeniden ve daima hukukun üstün kılınmasını arzulayan, kişilerin değil hukukun üstünlüğünü sağlama idealini hedef belirleyen, Yargıda Birlik ruhunu yaşayan ve yaşatmaya çalışan farklı düşünce (dünya görüşü) yapısına sahip dostlar olarak hayallerimizi ve hedeflerimizi birleştirerek yola çıktığımız ilk günden bugüne adalet gündemi hukuk ve yaşam portalı her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir. 

Yayın hayatına başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen adalet gündemi hukuk ve yaşam portalı 8000. üyesinin katılım mutluluğunu yaşıyor. 

Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı olarak  katılımı ile sitemize güç veren, yeni bir bine geçmemize ve yeni hedeflere konsantre olmamıza vesile olan 8000. üyemiz Serap Canan Kartlı'ya Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Dr. Barış Duman'ın Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı ve Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sayın Erkan Özkaya'nın Pepsis ve Tarantula isimli kitaplarını hediye ediyor, kendisine sitemize katılımından dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, güzel günler diliyoruz. 
 
Yeniden ve Daima Hukukun Üstünlüğü ilkesi ve Yargıda Birlik idealiyle hareket eden Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı, üyelerinden aldığı güçle, gündemin adalet ve hukuk olmasına katkı sunmaya devam edecektir.


Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı (Adaletgundemi.net)
Forumda Tartışmaya AçYorumlar

|