Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Adalet Bakanı Müsteşarı Kenan İpek'den, Nihat Doğan'a sert tepki

Genel Haberler
7 Yorum

Bir TV programında FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye "şık" kıyafetlerle çıkarılmasını eleştirerek, "alçak gardiyanlar" ifadesini kullanan şarkıcı Nihat Doğan'a, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'ten sert tepki geldi.


Gardiyanlara 'alçak' diyen Nihat Doğan'a müsteşardan yanıt Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, şarkıcı Nihat Doğan'ın canlı yayında infaz ve koruma memurlarına yönelik hakaret içeren sözlerine tepki gösterdi.

Müsteşar Kenan İpek yayınladığı mesaj şöyle: "Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir."
Haberin devamını okumak için tıklayın Forumda Tartışmaya AçYorumlar

Muhammet Topaloğlu

Adalet Bakanlığı da yapan Yargıda Birlik Düşüncesinin Başmimarı Sayın Müsteşarımız Kenan İpek' e yönelik son derece hadsiz, terbiyesiz yorumlar yapan Nihat Dogan' la ilgili olarak yasal mevzuat çerçevesinde gerekli işlemlerin yapılması ve ceza soruşturmasının derhal başlatılması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyetinin Adalet Bakanlığı görevini en iyi şekilde yerine getirmiş, milletin takdirini kazanmış, yargı camiası tarafından çok sevilen ve sayılan,  devleti en iyi bilenlerden olan Sayın Müsteşarımız Kenan İpek' e yönelik söylemlerin failinin hukuk önünde hesap vermesi zaruridir.

Okan Albayrak

Nihat doğanı ciddiye almamak gerek

osman ala

sn müsteşarı yaptığı açıklamadan dolayı tebrik ederim.

SAMİM SARAÇ

        Sayın müsteşarımızın attığı tweet, ilgili kanalda çalışan(!) ve ne meslekle iştigal ettiğini henüz benim de anlayamadığım kişiyi tam tarifleyen mükemmel bir yazı olmuş. Öncelikle sayın müsteşarımı tebrik ediyorum. İlgili TV çalışanı da özrünü dilemiş. Doğrusunu yapmış. Kendisine biraz soğuk su dökünüp barutunu ateşten uzak tutmaya azami özen göstermesini tavsiye ediyorum. Ağzıyla kulağı arasındaki mesafeyi ayarlayamadığını da değerlendiriyorum kendisinin. Terbiyem bu kadarına müsaade etti. Akılsız dostun olacağına, akıllı düşmanın olsun demişler. Akılsız düşman da en kötüsü olsa gerek... 

VOLKAN KAVUKÇU

Adam sayın Müsteşarımıza sen kimsin, kim tanır seni diyor. Fetöyle mücadele eden safta olsa sayın Müsteşarımızın kim olduğunu cok iyi bilirdi bu zat.  

Necmeddin Yıldırım

İvedi soruşturma başlatılıp gözaltına alınarak Adalet Bakanı Müsteşarımızın kendisine anlatılması Ve en az bir gün cezaevine alınarak gardiyanlarımızın tanıtılması lazım.

okay koç

Hey Allahim ne günlere kaldık,gundemi yorumlayana bak...dahasi ekrana cikarip gorus soranlara ne demeli...tabi bu sefer işi zor ...gereği yapılacak...bu vesileyle de ekrandan sallamanin bir yaptırımının olmasi gerektiği/oldugu da görülmüş olacak...

|