Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Akşehir Belediyesinden, hakim ve savcılara iftar yemeği

Genel Haberler
0 Yorum

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR,(Konya)(DHA)-AKŞEHİR Belediyesi, hakim ve savcılara iftar yemeği verdi.  
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, iftar yemeğini geleneksel hale getirdiklerini belirterek, ''Birlik ve beraberlik içinde iftar gerçekleştirmiş oluyoruz. Cenab-ı mevla buradaki birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Biz biliyoruz ki, birlik beraberliğimiz devam ettiği sürece ülkemizde bize diz çöktüremeyecekler. Allah bizleri Ramazan Bayramını eriştirsin, oruçlar vesilesiyle sofralarımıza bereket, kalplerimize merhamet gönüllerimize huzur nasip etsin? dedi.
AK Parti Konya Milletvekili adayı Orhan Erdem de,  ''Çok hassas ve önemli bir görevi yürüten siz değerli kardeşlerimize de kolaylıklar diliyorum. Yüce Mevla bayramımıza sağlıklı ve sıhhatle ulaştırsın diyorum? dedi.
Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sofrası?nda gerçekleşen yemeğe Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Garnizon Komutanı Albay Orkun Turaçlı, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ağır Ceza Başkanı Mustafa Başarı, Cumhuriyet Başsavcısı Vedat Temel, AK Parti Konya Milletvekili adayı Orhan Erdem, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ile Akşehir adliyesinde görev yapan hakim ve savcılar, adliye personeli ve aileleri katıldı.Haberin devamını okumak için tıklayın Forumda Tartışmaya AçYorumlar

|