Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Mağdur eski hakimden kripto FETÖ uyarısı

Genel Haberler
0 Yorum
MAHMUT EMRE TOPSAKAL

     Eski hakim, Av. Mehmet Sami Uzun: Yıllar önce (15-20 sene önce) o dönem cemaat olarak bilinen yapının kıyısından köşesinden geçmiş herkesi FETÖ kazanına atıp, bu ateşle kaynatarak hem FETÖ soruşturmalarının sulandırılmasına sebep oluyorlar, hem de bu şekilde güven telkin ederek görevde kalmayı başarabiliyorlar

    Kripto FETÖ'cülerin sinsi oyunlarına dikkat çeken FETÖ mağduru eski Hakim, Av. Mehmet Sami Uzun bir yıl önce ihraç edildiğini ancak yapılan yargılama sonucunda Samsun 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nin oy birliği ve Cumhuriyet savcısının beraat mütalaasına uygun olarak beraat ettiğini söyledi.

     Uzun, "Kripto FETÖ'cülerin hala etkili olduklarına dikkat çekmeliyiz. Yaşadıklarımın tek sorumlusu, devletin kılcal damarlarına sızmış ve hala kendini gizlemeyi başarabilmiş kripto FETÖ'cülerdir. Uzun yıllar önce (15-20 sene önce) o dönem cemaat olarak bilinen yapının kıyısından köşesinden geçmiş herkesi FETÖ kazanına atıp, bu ateşle kaynatarak hem FETÖ soruşturmalarının sulandırılmasına sebep oluyorlar, hem de bu şekilde güven telkin ederek görevde kalmayı başarabiliyorlar.

    Kendini patlatmayı bekleyen Kripto FETÖ mensupları var. Örgütün hedefleri doğrultusunda her an emir almaya hazır bir şekilde bekliyorlar."

Kemal GÜMÜŞ
Haberin devamını okumak için tıklayın Forumda Tartışmaya AçYorumlar

|