Mehmet Yılmaz
E-mail Adresiniz :
Şifreniz :
  Beni Hatırla
Haber Kategorileri
Yeni Haber Ekle
AG Haber Ekle
Hukuk Eğitimi
Genel Haberler
Yüksek Yargı
Yasama
Avukatlık
İnsan Hakları Mahkemesi
Yaşam
Adalet Gündemi
paralel
Mahkeme Haberleri
Kadına karşı şiddet
Online Üyeler
Online üyeleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Şiirler
Yeni Şiir Ekle
Tüm Şiirler
İstatistikler
İstatistik bilgileri görebilmek için üyelik girişi yapmalısınız.

Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi Çalışmaları Devam Ediyor

Adalet Gündemi
5 Yorum

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi tarafından çalışmalarına ve görüşmelerine devam edilen  2018 yılı Adli ve İdari Yargı ana kararname süreçlerinin  önümüzdeki haftanın sonuna doğru sonuçlandırılarak 2018 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamelerinin yayınlanması beklenmektedir.


Bu itibarla 2018 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnameleri ile görevleri ve görev yerleri değişecek meslektaşlarımıza, milletimize ve devletimize yayınlanacak kararnamelerin hayırlı olmasını dileriz.


2018 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamelerine ilişkin süreci yargı kulislerinden elde edilen veriler doğrultusunda sitemizde paylaşmaya devam edeceğimizi takipçilerimize bildirir, meslektaşlarımızın sitemizi takip etmelerini ve siteye paylaşım, çalışma, makale, yargıtay kararı vs. aktarımlarla katkı vermelerini rica ederiz. Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı

(adaletgundemi.net)

 
Forumda Tartışmaya AçYorumlar

Muhammet Topaloğlu


Meslektaşlarımıza, milletimize ve devletimize hayırlı olması dileğiyle.

hasan ulaş
hasan ulaş
hasan ulaş


Adalet Gündemi

"Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi Çalışmaları Devam Ediyor 

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi tarafından çalışmalarına ve görüşmelerine devam edilen  2018 yılı Adli ve İdari Yargı ana kararname süreçlerinin  önümüzdeki haftanın sonuna doğru sonuçlandırılarak 2018 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamelerinin yayınlanması beklenmektedir."


Bir süre önce yayınladığımız ve bu başlıkta paylaşılan haberde; Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi tarafından çalışmalarına ve görüşmelerine devam edilen  2018 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamelerinin bu hafta sonuna doğru yayınlanmasının beklendiği belirtilmesine rağmen çalışmaların henüz tamamlanamaması nedeniyle kararnamenin bugün yayınlanması beklenmemektedir. 


Kararname ile ilgili gelişmeler yaşandıkça sitemizden paylaşımlara devam edeceğimizi bildirir, güzel bir hafta sonu dileriz. Adalet Gündemi Hukuk ve Yaşam Portalı

|